top of page
Mam tupet!

Warsztat z Karoliną Czarnecką po bezpłatnym* pokazie animacji „Tupeciary” reż. Phuong Mai Nguyen, Charlotte Cambon de Lavalette

location-icon-transparent-background-5.jpeg

24.10 12:00 Kinoteka

Jednorazowy pokaz animacji w reżyserii Phuong Mai Nguyen i Charlotte Cambon de Lavalette będzie wstępem do interaktywnego spotkania, na które zapraszamy wszystkich i wszystkie, które czują w sobie cząstkę CÓRY, są jej ciekawi lub chcą ją odkryć.

*Pokaz bezpłatny dla młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej.

Weźmiemy pod rozkminę tupet jako narzędzie, które pozwala nam wyrażać swoje prawdziwe ja. Sprawdzimy, czy go mamy, czy się wstydzimy, ukrywamy, a może uważamy, że to coś negatywnego?

Wspólnie zastanowimy się dlaczego czasem warto „tupnąć nogą”, a jak to robić dowiemy się od siebie nawzajem i doświadczonych Tupeciar z różnych zakątków świata.


Warsztat poprowadzi Karolina Czarnecka - aktorka i wokalistka, autorka tekstów, performerka, feministka. Ukończyła studia na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku oraz na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt premier teatralnych, kilka produkcji filmowych oraz trzy autorskie płyty, z czego ostatnia „Cud” wydana została nakładem wytwórni Kayax. W swojej twórczości łączy różne dziedziny i bada ich granice. Prowadzi warsztaty z piosenkopisania dla nastolatek, co skłoniło ją do założenia platformy CÓRY.

CÓRY to nowoczesna przestrzeń dla nastolatek, wspierająca ich rozwój i wiarę w siebie poprzez warsztaty i spotkania z inspirującymi kobietami. Działają w sieci i realu na terenie całej Polski. Celem CÓR jest dotarcie do wszystkich nastolatek bez względu na ich miejsce zamieszkania i status społeczny. (www.cory.com.pl)

ORGANIZACJE PARTNERSKIE

GALERIA

bottom of page